Şili Almanya’yı yenme peşinde

Şili Almanya'yı yenerek grubunu lider bitirmek istiyor.
At 2,45 a $10 bet would return $10
Almanya v Şili
Haziran 22,2017
21:00

Almanya Rusya’da düzenlenen turnuvaya favori olarak geldi ancak Portekiz ve Şili’nin de kupayı kazanma şansı yüksek görülüyor. İlk maçların ardından Almanya’nın kalecisi Bernd Leno hariç takımın turnuvaya hazır olduğunu söylemek mümkün.

Şili ise Kamerun maçında karşısında beklemediği bir direnç gördü. İlk yarıda gol bulamaması nedeniyle teknik direktör Juan Antonio Pizzi sakatlığı yeni geçen yıldızı Alexis Sanchez’i oyuna aldı. Bu değişikliğe karşın golün gelmesi yine de zaman aldı.

Şimdi grup liderliği için mücadele eden iki ekip kozlarını paylaşacak. Gençleşmeye giden Alman milli takımının Şili karşından ne yapacağı merak konusu.

BONUS: 600TL'YE KADAR 100%
Şimdi Oyna

Yüksek oranları ile bilinen Youwin’in oranları üzerinden maç öncesi öne çıkan noktalara bakalım.

  • Youwin maçta Almanya’ya 2,70 Şili’ye ise 2,45 oran vererek Şili’nin galibiyete daha yakın olduğunu düşünüyor. Beraberlik oranı ise 3,30.
  • Maçın 2,5 alt oranı için Youwin 2,20 oran verirken 2,5 üst oranı 1,5171. 3,5 alt oranı 1,50 iken 3,5 üst oranı 2,375. Bu da maçın 2-1 gibi bir sonuçla biteceği düşüncesinin hakim olduğu olarak anlaşılıyor.
  • İki takımın gol atma oranına Youwin 1,48, bir takımın gol atamamasına ise 2,50 oran vermiş. Yani maçın gollü geçeceği ve iki takımın da en az bir gol atacağı muhtemel. Youwin ayrıca Almanya’nın maçı 2-1 alacağına veya 2-2 berabere biteceğine 9,50 oran verirken, Şili’nin 2-1 kazanma ihtimaline 9,00 deniyor.

 

Maç ile ilgili oranlara bakınca Youwin’in maçın gollü geçeceğine ayrıca Şili’nin kazanacağına dair oranlarının daha düşük olduğu yani Şili’ye gollü galibiyetine şans tanıdığı görülüyor. Tabii bunların tahminler sonucu verilen oranlar olduğunu ve analizimizin de tahminden öteye gitmediğini unutmamak lazım.

Bahis yap -