Milan Yeni Başlangıç Peşinde

Serie A’da bu hafta en azından gelecek sezon Avrupa Ligi'ne katılmak isteyen Fiorentina takipçisi Milan'ı ağırlayacak.
Fiorentina v Milan
December 30,2017
14:30

Milan eski günlerinin oldukça uzağında. Her ne kadar bu sezon Avrupa Ligi’nde grubunu lider tamamlamış olsa da ligde pek de iyi gitmiyor. Kırmızı siyahlar son olarak teknik direktörlüğe eski oyuncuları Gennaro Gattuso’yu getirdiler. Ne var ki Gattuso da henüz takımda büyük bir değişiklik yapamadı.

Gol yollarında sıkıntılar yaşayan ve arka arkaya yenilgiler alan Milan bu hafta Fiorentina’ya konuk olacak. Stefano Pioli yönetimindeki Fiorentina bu sezon sonunda Avrupa’ya gitmek için oldukça uğraş veriyor. Uzun süredir puan kaybetmeyen mor menekşeler bu hafta da Milan’ı eli boş gönderme niyetinde.

Bu hafta Milan galip gelmesi halinde hem Fiorentina’nın önüne geçecek hem de gelecek sene Avrupa kupalarına katılmak için şansını sürdürüyor olacak. Fiorentina’nın galibiyetinde ise üst sıralar ile olan puan farkı açılmayacak. Yine de Serie A’da Lazio’nun altında yer alan takımların üst sıralardaki ekiplerle aralarında büyük puan farkı olduğunu belirtmek gerek.

BONUS: TL555'YE KADAR 100%
Şimdi Oyna

Türkiye’nin en eğlenceli ve en yüksek oranları veren sitelerinden Matrixbet’in Fiorentina – Milan maçına verdiği oranlara bakıp bir analiz yapacak olursak;

  • Fiorentina’nın bu haftaki maçta açık favori olduğu görülüyor. Ancak Milan’ın da bir patlama yapma ihtimali ufak da olsa mevcut. Matrixbet Fiorentina’nın galibiyetine 2,10 oran verirken, beraberliğe 3,45; Milan’ın galibiyetine ise 3,55 oran belirlemiş. İlk yarının berabere bitmesinin oranı ise 2,10. İlk 45 dakika sonunda soyunma odasına Fiorentina galip gider diyenler 2,70; Milan ilk yarıyı önde kapar diyenler ise 3,85 oran bulacaktır.
  • Her ne kadar Milan’ın gol yollarında sorunu bulunsa da bu hafta maçın gollü geçmesi bekleniyor. İki ekibin de gol atmasına yönelik oran 1,80 iken tersinin oranı 2,00. Maçta toplam gol sayısı 2,5 olur diyenlere verilen oran 1,90 iken; 2,5 altının oranı 1,83. Çok gol olmaz ve 1,5 altı olur diyenler ise 3,40 oran bulacaklar. 3,5 üstün oranı ise 3,25.
  • Maçın gollü geçmesi ya da en azından iki ekibin de bir gol atması beklense de skor oranlarına bakılınca Milan’ın pek gol şansı olmadığı daha iyi anlaşılıyor. Matrixbet Fiorentina’nın 1-0 galibiyetine 8,00 oran verirken, 2-1’in oranı 9,25; 2-0’ın oranı ise 10,25. Karşılaşma golsüz biter diyenler 9,75 oran bulacakken 1-1’in oranı 6,15. Gattuso’lu Milan artık gol de atar, galibiyet de bulur diyenler ise yüksek oranlara hazır olsun. Milan’ın 0-1 galibiyetine 10,75; 1-2 galibiyetine ise 12,25 oran belirlenmiş.

Fiorentina’nın Milan’ı ağırlayacağı maç oldukça heyecanlı geçecektir ancak yine de bol gol olmayacağı bir gerçek. Maçın sonunda iki ekip berabere kalabilir. Yine de Matrixbet’in oranlarına bakılınca mücadeleyi Fiorentina’nın 1-0 veya 2-1 kazanmasının oldukça mümkün olduğunu görüyorsunuz. Tabii bütün bu oranların istatistiklere göre hazırlandığını ve analizimizin de oranlar üzerinden olduğunu hatırlatmak gerek. Yoksa, kimse bir maç sona ermeden sonucunu bilemez!

Bahis yap -