Fenerbahçe İçin Üç İhtimalli Maç

Fenerbahçe Avrupa Ligi eleme turunda Sturm Graz karşısında zorlu bir maça çıkıyor.
At 2,20 a $10 bet would return $10
Strum Graz v Fenerbahçe
Temmuz 27,2017
8 PM

UEFA Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe’nin Aykut Kocaman ile ne yapacağı herkesin merakını çeken bir durum. Aykut hocanın oldukça kısa bir sürede takımı hazır hale getirip getirmediği en net bu karşılaşmada anlaşılacak.

Fenerbahçe’nin yaptığı hazırlık maçlarına bakılınca şu an için pek de hazır olmadığı görülüyor fakat benzer skorlar Aykut Kocaman’ın önceki görev döneminde de hazırlık maçlarında alınmıştı. Kısaca Fenerbahçe’nin ne yapacağı belli olmaz.

İlk maçta deplasmanda galip gelmek isteyen sarı lacivertliler her halükarda turu getirecek sonucu Kadıköy’e bırakacak gibi görünüyor. Fakat ilk maçta alınacak sonucun “12 numara” olarak bilinen Fenerbahçe taraftarının rövanş maçına gitme isteğini azaltıp arttırması durumunu da unutmamak gerek.

BONUS: 600TL'YE KADAR 100%
Şimdi Oyna

Verdiği yüksek oranlar ile bilinen Youwin’in Strum Graz – Fenerbahçe maçına ilişkin oranlarından bir analiz yaparsak;

  • Youwin Strum Graz’ın galibiyetine 3,00; beraberliğe 3,10; Fenerbahçe galibiyetine ise 2,20 oran veriyor.
  • İki takımın da gol atması ihtimaline Youwin’de verilen oran 1,75. En az bir takımın gol atamama ihtimalinin oranı ise 1,95. Çifte şans açısından da Strum Graz’ın galibiyeti veya beraberliğe Youwin 1,615 oran verirken Fenerbahçe’nin galibiyeti ya da beraberliğe 1,363 oran veriyor.
  • Maç sonucu için Youwin’deki oranlar bakarsak, Strum Graz’ın 1-0 galibiyetine 7,00; 2-1 galibiyetine 8,00 oran verilmiş. Golsüz beraberlik 6,00; 1-1 ise 5,00 oranında. Fenerbahçe’nin 1-0 galibiyeti 6,00; 2-1 galibiyeti ise 7,00 oranında.

Youwin’in verdiği oranlardan maçı Fenerbahçe’nin kazanmasının olası olduğu ancak 1-1 beraberliğin de oldukça yüksek bir ihtimal olarak göründüğü fark ediliyor. Tabii bütün bunlarla birlikte oranların istatistiklere dayanan çıkarımlar olduğu ve maçtan önce kimsenin sonucu bilemeyeceğini unutmamak gerek!

Bahis yap -